O mnie

Witam,

Jestem dyplomowanym dietetykiem i specjalistą do spraw żywienia, absolwentką Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW.

Rozpoczynając studia  miałam jasno sprecyzowane plany na przyszłość, ukierunkowane na zawód dietetyka. W związku z tym większość moich działań zwrócona była w kierunku zdobywania wiedzy teoretycznej i praktycznej aby zrealizować wyznaczony cel i zostać wykwalifikowanym dietetykiem.

Doświadczenie zawodowe :

            Doświadczenie zawodowe, zdobyłam już jako studentka, uczestnicząc w różnych programach i przedsięwzięciach realizowanych przez Uczelnię do których zaliczyć można:

- praca w Instytucie Kardiologii w Aninie w 2006roku, która zaowocowała jako baza do napisania mojej pracy magisterskiej pt.: „Bariery w przestrzeganiu zaleceń dietetycznych wśród pacjentów z nadciśnieniem tętniczym pierwotnym leczonych ambulatoryjnie”. Współpraca ze znanym kardiologiem to ogromne doświadczenie jakie zdobyłam w leczeniu pacjentów z chorobami układu krążenia.

- praktyka w firmie cateringowej „Sodexho” w Wojskowym Instytucie Medycznym, pracując jako dietetyk szpitalny (2006r.) Układałam specjalistyczne diety szpitalne we współpracy z głównym kucharzem szpitalnym. 

- po ukończeniu studiów w latach 2008-2010 wykorzystałam zdobytą wiedzę prowadząc Poradnie Dietetyczne w Warszawie odchudzając klientów w tym anglojęzycznych i doskonaląc swoją wiedzę w dalszym ciągu, bo każdy klient to nowe wyzwanie,  inne potrzeby i różne oczekiwania. Osiągane wyniki i wdzięczność klientów dawały mi ogromną satysfakcję a także sprawiały, że poszerzałam swoją wiedzę w obszarze dietetyki, a dodatkowo nabyłam podstaw psychologii dietetyki.

Od lipca 2011r prowadzę własną Poradnię dietetyczną w Bielsku Podlaskim, do której serdecznie zapraszam, pomogę wszystkim, którzy pragną zdrowo się odżywiać i zmienić swoje nawyki żywieniowe.

Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w kursach i konferencjach żywieniowych.

Przez ostatnie dwa lata moim nowym doświadczeniem jest macierzyństwo (jestem Mamą 2-letniego Adasia). Dlatego w poradni chętnie służę swoją wiedzą kobietom w ciąży i mamom karmiącym. Zapraszam wszystkie Mamy, które chcą wrócić do sylwetki z przed ciąży.

Korzystając z mojej pomocy w czasie odchudzania macie Państwo gwarancję indywidualnego traktowania. Każda  dieta jest inna i w pełni dostosowana do Państwa indywidualnych potrzeb, preferencji żywieniowych, stanu zdrowia, wieku  i trybu życia.